download

Miks tellida Koduaknast

print

8 PÕHJUST, MIKS TELLIDA AKNAD KODUAKNAST:

  1. Aastatepikkune kogemus akende tootmisega, müügiga ja paigaldusega. 19 tegevusaasta jooksul oleme tootnud üle 400 000 akna. Meilt saate akna, mis kaitseb ja kaunistab Teie kodu aastakümneid. 
  2. Kõik akendega seotud tooted ja teenused ühest kohast. Valmistame ning müüme PVC aknaid ja uksi. Vastavalt tellija soovidele ja vajadustele pakume täisteenust alates esmasest konsultatsioonist kuni lõppviimistluseni. Lisaks on meilt võimalik tellida laias valikus aknatarvikuid, sealhulgas aknalaudu, veeplekke, ruloosid, ribakardinaid, putukavõrke ja muid lisasid.
  3. Soojapidavus. Meie akende klaapakettide sees olev argoongaas annab aknale 25% parema soojapidavuse.
  4. Turvalisus. Aknad on varustatud Euroopa ühe juhtiva sulusetootja Roto Frank AG toodanguga, kus juba standardvalikus on kaks seentapiga turvasulgurit, mis raskendavad aknaraami lengist väljakangutamist
  5. Tihendid. Kasutame oma akende valmistamisel vahetatavaid elastsest kunstkautšukist tihendeid, mis tagavad akendel suurepärase tuule- ja veekindluse. Enamus Eesti PVC-akende tootjatest kasutavad aga ekstrudeeritud tihenditega profiile. Nimetatud tihendid muutuvad madalal temperatuuril jäigaks ega taga talvel alati akende normaalset tihedust, samuti ei ole nad vahetatavad.
  6. Saksa kvaliteet. Valmistame aknaid Saksa firma VEKA raamiprofiilidest. Tegemist on samade A-klassi profiilidega (seinapaksus > 2,8 mm), millest toodetakse aknaid Saksamaal ja mis vastavad sealsetele rangetele normidele. Ida-Euroopas (s.h. Eestis), kus vastavaid norme pole kehtestatud, kasutatakse enamasti tunduvalt õhema seinaga B-klassi või üldse klassifitseerimata profiile.
  7. Professionaalne teenindus. Meie klienditeenindajad on oma ala eksperdid, kes aitavad leida just Teie soovidele ja vajadustele vastava parima lahenduse.
  8. Järelmaksu ja liisinguvõimalus. Meie koostööpartneriks on  AS Koduliising.
 
 

Soojust ja valgust Teie kodudesse !
OÜ Koduaken

facebook

TOODETE KIIRVALIK

kontakt
aknadkatuseaknadputukavõrgudlisatooted