download

Aknalauad

print

Sisemised aknalauad

Puitlaastplaadist lamineeritud aknalaud 
Pealt kaetud 0,4 - 0,7 mm kõrgsurvelaminaadiga. Võimalik valida ninata aknalaua (paksus 22 mm) ja ninaga aknalaua (paksus 19 mm, nina otsast 39 mm) vahel. Mõeldud kasutamiseks siseruumides kuivades tingimustes. Kuivi tingimusi iseloomustab materjali niiskus, mis vastab ümbritseva õhu temperatuurile 20oC ja suhteline õhuniiskus ei ületa 65%.

   
max. pikkus 4 050 mm
max. laius: 600mm


PVC aknalaud


Ninaga aknalaud (paksus 20 mm, nina otsast 40 mm). Sobivad ideaalselt kõikidesse siseruumidesse, kaasa arvatud eriti niisked ruumid, nagu vannitoad, keldrid jms. Lihtne töödelda ja paigaldada. Aknalaua otstesse paigaldatakse plastikust otsakatted.

                                                                                        
max. pikkus 6 000 mm
max. laius: 600mm

Aknalaudade hooldus
Tänu oma tihedale pealispinnale ei vaja erilist hooldust, kuid siiski tuleb aknalaudu regulaarselt puhastada. Selliste määrivate asjade puhul nagu huulepulk, kingapuhastusvahend, põrandapoleerimisvahend, veri, bakteroloogiline reostus, värvid, õlid, lahustid, lakid, liim, kleepuvad ained jms. võib kasutada selliseid orgaanilisi puhastusaineid nagu atsetoon, bensiin, piiritus jne. Kahe komponendiga lakid, kleepuvad ained ja sünteetiline vaik tuleb eemaldada kohe, kui laminaat on nendega määrdunud, sest nad on eemaldatavad ainult enne kuivamist!
Sellised ained nagu liimid, lakid, õlid, värvid ja muud orgaanilised ained puhastuvad kergesti atsetooni, piirituse või bensiiniga. Tähelepanu: jälgida kemikaalide ohutust kasutamisel.

HOIATUS! Regulaarse puhastamise korral mitte kasutada küürimisvahendeid (küürimispulber, igasugused harjad ja muud hõõrumisvahendid või teravad esemed). Samuti tuleks vältida poleerimisvahendeid, läikevahendeid ja vahasid, samuti puhastusvahendeid, mis sisaldavad happeid või happelisi sooli (aminosulfatsiid, hüdrokloriidhape, hõbedapoleerimisvahend).

Aknalaudade paigaldamine
Paigaldamine toimub montaaživahuga distantsmajakate abil. Paigaldamisel vältida mehhaanilisi lööke otse aknalaua pinnale. Vuugid täidetakse hiljem silikooniga, et vältida niiskuse sattumist puitlaastplaadi pinnale. Paigaldamine on keelatud niiskust sisaldavate materjalidega (nt. krohvisegu). Aknalaua pinnale sattunud vesi tuleb koheselt eemaldada.

facebook

TOODETE KIIRVALIK

kontakt
aknadkatuseaknadputukavõrgudlisatooted