Putukavõrgud

Kelle suvist und või moosikeetmist ei ole seganud tüütud sääsed, herilased ning muud lendavad putukad? Needsamad, kes alatult lahtisest aknast tuppa tungivad. Elad sa maal või linnas – oleme kõik tüütute putukatega kokku puutunud.

Taoliste olukordade vältimiseks on lihtne lahendus – putukavõrk. Tänu putukavõrgule ei pea end sulgema kinnise akna taha umbsesse ja palavasse ruumi. Putukavõrguga saad hoida aknad tuulutusasendis või pärani lahti ning ei ole vaja muretseda tuppa tungivate putukate pärast. Putukad jäävad õue ning Sina saad rahulikult toas värske õhu käes tegutseda.

Putukavõrgu näol on tegemist lihtsa, kuid töökindla ja tõhusa tootega, mida saab paigaldada peaaegu kõigile erinevatele akendele ja ustele. Tihe võrgukangas on kinnitatud kerge, kuid tugeva alumiiniumraami külge, mis omakorda kinnitub kerge vaevaga akna valgusava ette. Võrgu kangas on valmistatud PVC kattega klaaskiust, mis muudab kanga vastupidavaks ning selle hooldamise lihtsaks. Lisaks raskendab putukavõrk koduloomade pääsemist aknast välja. Võrgu hooldamine on lihtne – seda võib puhastada niiske lapiga muretsemata korrosiooni või materjali kahjustumise pärast. Putukavõrgu paigaldamine ning eemaldamine on jõukohane kõigile ja võtab aega vaid minuti.

Putukavõrk aknale

Fikseeritud putukavõrk valmistatakse täpselt Teie akna mõõtudele, mis tagab parima sobivuse esteetiliselt kui ka funktsionaalselt.
Fikseeritud raamiga putukavõrk kinnitub plastikakna valgusavasse spetsiaalsete kinnituskonksude abil. Õhukesest materjalist konksud ei piira akna igapäevast kasutamist – avamine ja sulgemine toimub täpselt samamoodi, nagu putukavõrguta aknal.

Akna välisraamile toetuva alumiiniumraami värvivalikus on neli enim kasutatavat aknatooni: valge, tumepruun, puidu mustrit imiteeriv kuldne tamm ning tumehall. Oma klientide kogemusest teame, et ka erivärvides akna omanik leiab sellest valikus sobiva tooni.

Tootevalikus on meil putukavõrkude kinnitusklambrid kõigi levinud plastakende jaoks.
Võta meiega julgelt ühendust ning aitame leida just Sinu aknale sobiva lahenduse.

Putukavõrgu mõõdud on võimalik igaühel ise mõõta, kuid pakume ka meiepoolset mõõtmist, paigaldust ning konsultatsiooni.

Putukavõrk uksele

Ukse putukavõrk valmistatakse konkreetse ukse jaoks. Võrk kinnitatakse terrassi- või rõduukse välisraami peale vedruhingedega.

Magneti abil sulgub putukavõrk tihedalt ning avamine on lihtne ja mugav.

Ukse putukavõrgu värvivalikus on neli enim kasutatavat värvitooni: valge, tumepruun, puidu mustrit imiteeriv kuldne tamm ning tumehall. Oma klientide kogemusest teame, et ka erivärvides ukse omanik leiab sellest valikus sobiva tooni.

Ukse putukavõrgud sobivad nii plastikust, puidust kui ka alumiiniumist rõdu- ja terrassiustele olenemata ukse tootjast.

Võrguraami suuruse saab igaüks arvestada ise välja. Tähele tuleb panna, et erinevalt akna putukavõrgust ei jää putukavõrgu raam valgusava sisse, vaid raami peale, mistõttu peab putukavõrgu raam olema nii laiuses kui ka kõrguses suurem valgusavast. Tavapäraselt piisab, kui valgusava laius- ja kõrgusmõõtudele lisada juurde 45 mm.

Värvitoonid

Oma akendele sobivaima värvitooni leidmiseks pakume putukavõrgu alumiiniumraame neljas põhitoonis:

  • Valge
  • Pruun
  • Kuldne tamm
  • Tumehall

Liikudes hiirega soovitud värvile, on näha värvitooni ja koodi.