Koduaken

Plastakende tootmisele spetsialiseerunud Koduaken OÜ on asutatud 1998. aastal ja on Eesti erakapitalile kuuluv ettevõte, mis on käesolevaks ajaks saavutanud tuntuse ja kindla positsiooni Eesti turul. Ettevõte omab 2500 m² tootmispinda, kaasaegseid tootmisseadmeid, 2 müügikontorit ning annab tööd ligi 40 töötajale.

Ettevõtte tegevusaladeks on PVC-profiilist akende, rõdu-, välisuste ning vaheseinte tootmine, müük, paigaldus ja viimistlus. Ettevõte kasutab üle maailma tuntud firma VEKA AG tootmistehnoloogiat ning materjale.

Oleme 20 aasta jooksul olnud usaldusväärseks partneriks paljudele tellijatele. Nende hulgas leidub hulgaliselt nimekaid ehitusfirmasid, kinnisvaraarendajaid ja kümneid tuhandeid erakliente. Vastavalt tellija soovidele ja vajadustele pakume täisteenust esmasest konsultatsioonist lõppviimistluseni. Veka aknasüsteemid võimaldavad pakkuda individuaalseid lahendusi kuju, disaini ja värvivaliku osas. Lisaks on võimalik tellida aknatarvikuid, sealhulgas aknalaudu, veeplekke, putukavõrke ja aknakatteid.

Suurema osa akendest oleme tootnud Eestisse, kuid meie aknaid on paigaldatud nii Norrasse, Rootsi, Soome, Saksamaale ja mujale. Kui eelmistel aastatel leidis suur osa meie toodetud akendest koha renoveeritud majadel ja korterites, siis täna moodustavad suurema mahu uusehitised. Kinnisvaraomanikud võtavad akende vahetuse ette, et hoida kokku küttekuludelt, tagada suurem turvalisus ning akende pikaealisus.

Koduaken on Teile usaldusväärseks partneriks sobivate akende valikul, paigaldamisel ning hilisemal hooldusel.