Firmast

PVC avatäidete ning alumiiniumist ehitussüsteemide tootmisele spetsialiseerunud Koduaken OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte põhineb Eesti erakapitalil ja on käesolevaks ajaks saavutanud tuntuse ja kindla positsiooni Eesti turul. Ettevõte omab 2500 m² tootmispinda, kaasaegseid tootmisseadmeid, 2 müügikontorit ning annab tööd ligi 40 töötajale.

Ettevõtte tegevusaladeks on PVC ja alumiiniumprofiilidest akende, uste, luukide, vaheseinte, fassaadide, katuste tootmine, müük, paigaldus. Ettevõte kasutab üle maailma tuntud profiilisüsteemi tootjate VEKA AG ja ALUPROF SA tootmistehnoloogiat ning materjale.

Oleme paarikümne aasta jooksul olnud usaldusväärseks partneriks paljudele tellijatele. Nende hulgas leidub hulgaliselt nimekaid ehitusfirmasid, kinnisvaraarendajaid ja kümneid tuhandeid erakliente. Vastavalt tellija soovidele ja vajadustele pakume täisteenust esmasest konsultatsioonist lõppviimistluseni. VEKA ja ALUPROF profiilisüsteemid võimaldavad pakkuda individuaalseid lahendusi kuju, disaini, funktsionaalsuse ja värvivaliku osas. Lisaks on võimalik tellida avatäidete tarvikuid, sealhulgas erinevaid suluseid, aknalaudu, veeplekke, putukavõrke ja aknakatteid.

Suurema osa avatäidetest oleme tootnud Eestisse, kuid meie avatäiteid on paigaldatud nii Norrasse, Rootsi, Soome, Saksamaale ja mujale. Kui eelmistel aastatel leidis suur osa meie toodetud avatäidetest koha renoveeritud majadel ja korterites, siis täna moodustavad suurema mahu uusehitised. Kinnisvaraomanikud võtavad avatäidete vahetuse ette, et hoida kokku küttekuludelt, tagada suurem turvalisus ning avatäidete pikaealisus.

Koduaken on Teile usaldusväärseks partneriks sobivate PVC avatäidete ja alumiiniumist ehitussüsteemide valikul, tootmisel, paigaldamisel ning ka hilisemal hooldusel.