Paneeluksed

Pakume oma tootevalikus alumiiniumprofiilist uksesüsteemidel MB-86 ja MB-104 PASSIVE põhinevaid paneeluksi. Paneeluks on visuaalselt väga atraktiivne ja samal ajal tehnoloogiliselt arenenud toode. Tänu oma disainilahendustele ja uste värvide rikkalikkusele on see mitte ainult funktsionaalne ja vastupidav sissepääs teie koju, vaid ka selle kaunistus. Oma tehniliste parameetrite tõttu on paneeluks ideaalne lahendus hoonete energiatõhususe parandamiseks.

Täitepaneelid on saadaval erineva disaini ja värviga. Seega saab selliseid uksi kasutada nii kaasaegsetes majades kui ka klassikalise stiiliga arhitektuuris. Paneeluks on alati kaunis sissepääs hoonesse, mis meelitab tähelepanu ja lisab täiendavat võlu sissepääsu fassaadile. Uksed on valmistatud kvaliteetsetest ja ilmastikukindlatest materjalidest. Lisaks on välised elemendid sageli kaetud spetsiaalsete lakkidega või nende pind sisaldab epoksüvaike, nii et paneelid säilitavad oma esindusliku välimuse pikka aega.

AD SEERIA PANEELUSTE TOOTELEHT ENG

AP SEERIA PANEELUSTE TOOTELEHT ENG

Hinnapäring

Täpne hind täisteenusele kalkuleeritakse vastavalt objektile. Personaalse hinna koostamiseks võta meiega ühendust ning koostame Sulle hinnapakkumise.