Lükand- ja voldiksüsteemid

Sõltuvalt disaineri ettekirjutusest või kliendi enda soovist pakuvad kohati lükand- või voldiksüsteemid paremat funktsionaalsust, kui klassikalised kald-pöördavatavad avatäited. Selle tarbeks on ka meie tootevalikus erinevad võimalused soojapidavate voldik- ning lükandsüsteemide tootmiseks.

VEKAMOTION 82 LÜKANDSÜSTEEM

Vekamotion süsteem võimaldab valmistatada suuremõõdulisi, kuni 6,5 meetri laiuseid ning kahe- või enamaosalisi lükanduksi ja –seinu. Innovatiivne ja täiuslik lükandustesüsteem on suurepärane võimalus ruumi avardamiseks.

Vekamotion lükandsüsteem annab täieliku vabaduse disaini, avamisvõimaluste ja kuju osas. Lükandsüsteemi värvivalik on sama, kui teistel Veka profiilidest toodetel. Raamiprofiilide eriline stabiilsus annab elementidele kestvuse ja usaldusväärsuse.

Tänu innovatiivsele tehnoloogiale annab Vekamotion energia kokkuhoiul suurepäraseid tulemusi.

Mõõdud:

  • Valge lükandsüsteemi maksimaalne mõõt 6 x 2,7 m
  • Värvilise lükandsüsteemi maksimaalne mõõt 5 x 2,5 m

KALD-LÜKANDUKS/AKEN SL70/82

2017. aastal Eesti turule jõudnud sulusesüsteem Patio Alversa võimaldab minimaalsete vahenditega teostada erinevaid avamis- ja õhutuslahendusi nii paralleel- ja kaldlükandraamidega avatäidetele, mille raamikaal on kuni 100 kg.

Paralleellükandsüsteemil on õhutusvõimalus ka raami kallutusega. Universaalse kesklukustuse ja käepideme ning modulaarse lükandsüsteemi kombinatsioon vähendab kulutusi tootmisel, ladustamisel ja logistikas. Lõppkasutajale tagab suurema kasutusmugavuse innovatiivne avamis- ja sulgemismehhanism, mis võimaldab lükandelementi liigutada sujuvalt ja mürata.

Spetsiaalsed amortisaatorid hoolitsevad lükandraami optimaalse sisse- ja välja liikumise eest. Kõiki paralleellükandsüsteeme saab kasutada intuitiivselt nagu klassikalisi aknaid.

Kald-lükandelemendi variandid:

  • Patio Alversa | KS – kald-lükandsüsteem kaldõhutusega
  • Patio Alversa | PS Air Com – paralleellükandsüsteem kaldõhutusega

Avaneva osa mõõdud:

  • Valge – maksimaalne mõõt 1,5 x 2,4 m; minimaalne mõõt 600 mm
  • Värviline – maksimaalne mõõt 1,4 x 2,4 m; minimaalne mõõt 600 mm

SOFTLINE 82 VOLDIKSÜSTEEM

Voldiksüsteem on kaasaegne ning elegantne lahendus ruumide väliskeskkonnaga ühendamiseks või eraldamiseks. Voldiksulus võimaldab lihtsalt ning kiiresti akent või ust kinni ja lahti voltida, võimaldades ava praktiliselt kogu laiuses raamidest vabastada. Suletud asendis on element täiesti soojapidav ja mürakindel.

Voldiksüsteem aitab säästa ruumi, samuti annab võimaluse mõne hetkega muuta ruum suuremaks või väiksemaks.

Valmistada saab kuni 4 meetri laiust ja 7-osalist akna- või seinaelmenti. Voldikuksi ja -aknaid kasutatakse eeskätt rõdudel ning terrassidel, aga ka kaupluste, restoranide ning konverentsiruumide ühendamiseks ja eraldamiseks.

Mõõdud:

  • Maksimaalne mõõt 4 x 2,3 m
  • Ühe avaneva osa maksimaalne laius 800 mm

Hinnapäring

Meil on aastatepikkune kogemus akende tootmise, müügi ja paigaldusega.

Oma tegevusaja jooksul oleme tootnud üle 400 000 avatäite.